bg

Szablon strony internetowej

Jeśli Twoim celem jest szybkie i niedrogie stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej, zwróć uwagę na naszą usługę «Szablon strony internetowej».
Gotowy szablon to skuteczny sposób na uruchomienie strony internetowej w ciągu kilku dni. Zarządzanie nią nie wymaga specjalnych umiejętności, praca z zawartością strony przypomina klasyczny edytor tekstu.
Koszt szablonu strony internetowej i procedury tworzenia

Dokładny koszt szablonu strony internetowej jest obliczany indywidualnie po uzgodnieniu szczegółów projektu.

Przy zamawianiu usługi «Szablon strony internetowej» dostarczamy szablon tematyczny z gotowym projektem do zatwierdzenia, wybierasz schemat kolorów i opisujesz swoją firmę. Nie ma znaczenia, co robi Twoja firma – to rozwiązanie pozwoli Ci szybko stworzyć swoje przedstawicielstwo w Internecie. Ostateczna wersja strony zostanie utworzona po dostosowaniu koncepcji i ustawień technicznych.

Do uruchomienia szablonu strony internetowej w większości przypadków używany jest system zarządzania stronami WordPress, który umożliwia szybkie rozpoczęcie projektu o dowolnym temacie i złożoności. System WordPress jest jednym z najpopularniejszych w Internecie. Na jego podstawie budowane są zarówno proste strony osobiste, jak i portale światowych marek. Ze względu na duże rozpowszechnienie system ma ogromny potencjał i zapewnia wiele gotowych rozwiązań dla wszystkich.

praca
JAK DZIAŁAMY

Dyskusja na temat koncepcji klienta

Opracowanie szablonu i założeń

Praca nad projektem i tekstem

Układ strony zgodnie z zatwierdzonym projektem

Oparcie strony na systemie CMS

Promocja i wsparcie techniczne

OSTATNIE REALIZACJE
site1
site2
site3
site4
KONTAKT
kontakt
Wyślij wiadomość