bg

Firmowa strona internetowa

Firmowa strona internetowa to wielostronicowa witryna, która będzie opowiadać o filozofii i strukturze firmy oraz kształtować Twój wizerunek wśród przyszłych pracowników, partnerów i klientów. Za pomocą firmowej strony internetowej opowiesz o zrealizowanych projektach, kadrze zarządzającej, uzyskanych certyfikatach jakości.

W przeciwieństwie do strony wizytówki, firmowa strona internetowa ma złożoną wielopoziomową strukturę i dużą ilość informacji.
Koszt firmowej strony internetowej

Koszt firmowej strony internetowej jest obliczany indywidualnie po otrzymaniu szczegółowych informacji o liczbie stron i funkcjonalności przyszłej witryny.

Aby ułatwić nam zgromadzenie danych, zachęcamy do wypełnienia kwestionariusza.

Po przeanalizowaniu tych informacji skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów projektu i dokładnego obliczenia kosztów.

Copywriting i tłumaczenie
Ważnym elementem skuteczności strony internetowej jest jej zawartość tekstowa. Aby osiągnąć konkretny cel stojący przed stroną, konieczne jest opracowanie unikalnego, zoptymalizowanego tekstu, który będzie czytelny i interesujący dla czytelnika.

Innym znaczącym czynnikiem jest orientacja na zagranicznych odwiedzających stronę. Studio EkbWeb opracuje dla Ciebie unikalny, zoptymalizowany tekst w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Usługa tłumaczenia na inne języki jest omawiana indywidualnie.
praca
JAK DZIAŁAMY

Dyskusja na temat koncepcji klienta

Opracowanie szablonu i założeń

Praca nad projektem i tekstem

Układ strony zgodnie z zatwierdzonym projektem

Oparcie strony na systemie CMS

Promocja i wsparcie techniczne

OSTATNIE REALIZACJE
site2
site3
site4
KONTAKT
kontakt
Wyślij wiadomość